Оновлене відділення Анестезіології та інтенсивної терапії буде презентовано 18.06.21  в  багатопрофільному медичному центрі «Медбуд».

Відділення Реанімації, так ще називають цю функціональну одиницю, є ключовою у структурі  центру. Адже, медична допомога в закладі надається по повному циклу – від ретельного обстеження, амбулаторного прийому, стаціонарної допомоги , реабілітації до вирішення питань з пограничних станів пацієнтів коли мова йде про  збереження життя .

На справді, боротьба з екстреними станами не єдине завдання відділення . Спеціалісти забезпечують, також,  медикаментозне знеболювання хірургічних втручань та діагностичних маніпуляцій.

Крім того, наші лікарі та медичні сестри  мають  досвід роботи в екстремальних ситуаціях  просто неба. Так, наприклад, реанімаційна бригада МЦ «Медбуд» неодноразово забезпечувала масові та професійні спортивні заходи. Це і «КиївЕвроМарафон» (42 км) , і «Ультрамарафон» (50 , 100 км),  змагання по триатлону,  і  навіть, відбірні змагання серед балканських країн  до Олімпійських ігор 2021.

Тобто, персонал відділення Анестезіології та інтенсивної терапії має високу професійну підготовку та досвід роботи в умовах дефіциту часу, коли від своєчасно прийнятого рішення залежить дуже багато.

Коли такі професіонали  отримують  в свої руки першокласну  інфраструктуру та обладнання, то це є запорукою їх бездоганної роботи, що дає підстави довірити їм здоров’я своє та своїх близьких.

Перше відділення в МЦ «Медбуд» було відкрито 1997 році і складалося з  3-х  ліжок.

Сьогодні ми репрезентуємо сучасний медичний юніт, що має  3 палати інтенсивної терапії з шістьма  ліжками.

Кожне ліжко обладнано системою персонального моніторингу (24\7) та має безліч функціональних режимів. Це дозволяє проводити терапію і діагностику пацієнтів  в більшості термінальних станів.    

Цілодобовий  черговий пост дозволяє  проводити візуальний контроль за станом пацієнтів 24 години на добу.

Окрема тема обладнання відділення реанімації МЦ «Медбуд»

Приміщення – проведено капітальний ремонт. Враховані всі вимоги щодо логістики пацієнта, утримання відповідного антисептичного та дезінфекційного режиму, підтримання температури та вологості. 

 Зроблено апгрейт  дихальної апаратури  – тепер апаратами ШВЛ обладнано всі ліжка. Придбано аналізатор газів крові, що проводить цілодобовий моніторинг кислотно-лужного стану крові. Це життєво важливо при   проведенні інтенсивної терапії. І ще багато інших сучасних девайсів, що буквально, дозволяють тримати руку на пульсі у пацієнта кожну секунду його перебування у відділенні.

Поповнено і штат відділення. Серед лікарів відділення :  Кандидат медичних наук, 5 лікарів вищої категорі . А середній і молодший медичний персонал пройшов строгий відбір та додаткове кваліфікаційне навчання.

Відділення Анестезіології та інтенсивної терапії  – перлина медичного центру «Медбуд». Структура, що керується  надійними професіоналами  є ключовою та задає планку надання медичної допомоги та сервісу всього медичного центру на новий якісний рівень. І найголовніше – 7 днів на тиждень, 24 години на добу ми  приймаємо пацієнтів і рятуємо життя.      

Urgent medical help by Medbud

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою, МЦ «Медбуд»