30 вересня в медичному центрі “Медбуд” відбулася конференція з представниками страхового ринку України, яка уже стала традиційною.

Основною темою для обговорення на зустрічі була оптимізація витрат на обслуговування договорів добровільного медичного страхування. Також медичний центр «Медбуд» презентував свої можливості для забезпечення якісного медичного обслуговування за програмами добровільного медичного страхування.

Учасники конференції ділилися досвідом, обговорювали, як можна знизити витрати страхових компаній і підвищити ефективність обслуговування кожного страхового випадку.

Вибір медичного закладу, який буде надавати послуги в разі настання страхового випадку, багато в чому забезпечує якість страхування. Клініка, яка приймає участь у ДМС, має відповідати багатьом вимогам з якості та обсягу медичних послуг, професіоналізму лікаря по страховці, рівню сервісу, цінової доступності, і страховики мали змогу на власні очі оцінити «Медбуд» на відповідність потребам своїх клієнтів.

Медичний центр “Медбуд” під одним дахом має потужну діагностичну і лікувальну базу для вирішення будь-якої медичної проблеми: від консультації лікаря до хірургічної операції та реабілітації: це і оновлене відділення Анестезіології та інтенсивної терапії, модернізована лабораторія, відома усім на Соломенці поліклініка, стаціонар, одне з найсучасніших відділень хірургії в Києві,  центр нейрореабілітації, де багато років успішно проводиться реабілітація після інсульту.

Повний цикл надання медичної допомоги забезпечується наявністю всіх необхідних ланок – ДІАГНОСТИКИ – ПОЛІКЛІНІКИ – СТАЦІОНАРУ – РЕАБІЛІТАЦІЇ, а також першокласного медичного персоналу: досвідчених лікарів і кваліфікованих уважних медсестер. Добре налагоджена медична логістика пов’язує всі ці ланки в ефективну систему, здатну надати на найвищому рівні будь-яку необхідну медичну послугу відповідно до ДМС.

Відкрита професійна дискусія дозволила знайти нові точки дотику і намітити конкретні напрямки співпраці. Без пафосу, в діловій обстановці учасники заходу досягли домовленості про подальший розвиток співробітництва

Всі сторони залишилися задоволені один одним і високо оцінили можливості МЦ “Медбуд”.