Експрес-тест на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) антитіла IgM, IgG (тест SGTi-flex COVID-19 IgM

Експрес-тест на коронавірус

Загальні відомості про дослідження

COVID-19 або коронавірус — небезпечне інфекційне захворювання вірусного генезу, що стало причиною пандемії, якою охоплено весь світ. До сих пір людство продовжує боротися з цим небезпечним захворюванням, і своєчасна діагностика є найважливішим етапом у цій боротьбі.

 Найбільш поширеним і затребуваним дослідженням в сучасних реаліях залишається експрес-тест на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) антитіла IgM, IgG (тест SGTi-flex COVID-19 IgM / IgG), здати який ви можете в клініко-діагностичній лабораторії «Медбуд».

Експрес-тест на коронавірус

Лабораторне дослідження SGTi-flex COVID-19 IgM / IgG  — це метод експрес-діагностики, орієнтований на отримання достовірного результату в найкоротші терміни. Дослідження не може гарантувати 100% точності, однак, воно дозволяє отримати результат протягом приблизно 30 хвилин, точність якого становить близько 95%.

Експрес-діагностика на коронавірус має на меті дослідження капілярної крові з подальшим визначенням в біоматеріалі якісних показників антитіл класів IgM та IgG. Виявлення цих імуноглобулінів дозволяє визначити чи хвора людина в даний період часу (показник IgM) або перенесла захворювання протягом останніх 10-15 днів і більше (показник IgG).

Головна перевага експрес-тесту на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) полягає в швидкості його проведення при збереженні високих показників точності. Завдяки цьому вдається значно підвищити пропускну здатність, обстежити велику кількість пацієнтів протягом найкоротшого періоду часу.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Запис до лікаря

Показання

Існує безліч клінічних показань, при яких проведення експрес-тесту на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) вважається доцільним.

До числа основних з них відносяться:

 • безсимптомний перебіг хвороби;
 • поява симптомів, характерних для коронавірусної інфекції;
 • необхідність зняття карантинних обмежень, підтвердження, що людина здорова (наприклад, при перетині кордону при подорожі в іншу країну);
 • профілактична діагностика для пацієнтів з групи ризику (старше 60 років, з хронічними патологіями легень, серця і т.д.);
 • необхідність встановлення факту одужання;
 • підтвердження, що раніше пацієнт перехворів на COVID-19.
Експрес-тест на коронавірус

Принцип проведення дослідження

Співробітники лабораторії «Медбуд» в точності дотримуються правил, що стосуються забору біоматеріалу та проведення дослідження, чим обумовлена ​​точність результатів і безпека пацієнта.

В даному випадку діагностика виглядає наступним чином:

 • проводиться забір капілярної крові шляхом проколу подушечки пальця (зранку натщесерце);
 • після цього в лабораторних умовах здійснюється перевірка біоматеріалу;
 • через 30 хвилин пацієнт отримує результат дослідження, який може бути позитивним або негативним (якщо тест проводиться більш, ніж через 15 днів з моменту розвитку хвороби можливий хибнопозитивний результат).

Переваги діагностики в лабораторії МБ

Звернувшись для здачі аналізів на COVID-19 в клініко-діагностичну лабораторію «Медбуд», кожен пацієнт отримує ряд важливих переваг. Перш за все аналізи здаються в сучасних, обладнаних усім необхідним маніпуляційних кабінетах. Виконання експрес-тесту здійснюється за умови дотримання всіх заходів безпеки, що включають масковий режим, санобробку.

Крім того, в нашій лабораторії діагностика проводиться на сучасному обладнанні, завдяки чому досягається максимальна точність. Що стосується виконання експрес-тестів на коронавірус, для їх проведення використовуються якісні тест-системи, ефективність і дійсність яких підтверджені міжнародними сертифікатами.

ПЛР тест на коронавірус

Кваліфікація персоналу

Всі етапи діагностики, що вимагають втручання людини, в нашій лабораторії здійснюються фахівцями вищої категорії. Це співробітники, які мають медичну освіту і відповідні знання, чітко дотримуються визначених правил і слідують міжнародним стандартам лабораторної діагностики.

Крім того, наші співробітники регулярно проходять переатестацію і відвідують курси підвищення кваліфікації.

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ  ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Графік роботи лабораторії

Клініко-діагностична лабораторія «Медбуд» працює 6 днів на тиждень за наступним графіком:

 • ПН-ПТ (8: 00-11:00)
 • СБ (9: 00-11:00)
 • ВС (вихідний)

Місця забору біоматеріалу

Забір біоматеріалу для проведення експрес-тесту на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) антитіла IgM, IgG виконується за наступними адресами: 1 поверх, приймальне відділення, кабінет № 103.

Місця забору біоматеріалу на COVID - кабінет № 103

Інші можливості МЦ «Медбуд»