28 листопада на території Національного парку “Межигір’я” біговий клуб TOP Runers влаштував традиційний концептуальний забіг «Втеча z Межигір’я 2021». Команда МЦ «Медбуд» також традиційно прийняла участь у цьому спортивному заході, підтверджуючи власним прикладом, що ми не тільки закликаємо інших вести здоровий спосіб життя, а й самі є його прихильниками.

Пропаганда здорового способу життя, як профілактики захворювань – це ще одна роль лікарів, медичних закладів та медицини в цілому. Суспільні програми пропаганди ЗОЖ у інших країнах дали гарні результати і довели, що вони можуть змінити психологію населення та спонукати до відмови від шкідливих звичок – здоровий спосіб життя став стійким трендом у всьому світі.

Змінити ставлення українського суспільства до свого здоров’я, культурні традиції відпочинку, зокрема проведення вихідних, на більш здорові, активні та корисні, донести до свідомості населення, що більшість хвороб – це наслідок нашого неправильного способу життя – у цьому команда медичного центру «Медбуд» розуміє свою місію. А ми у всьому команда: у роботі та на відпочинку, і командна робота, згуртованність та єдина мета дає РЕЗУЛЬТАТ.

Подібні забіги – прекрасна спортивна традиція, яка уже набула популярності та завоювала серця тисяч шанувальників – від професійних спортсменів до наймолодших, які роблять перші кроки на дистанції. Одне з наймальовничіших місць України – прекрасний куточок природи в Національному парку, живописна траса, гарячий чай та смачне частування, тепла компанія та море свіжого повітря – це саме такий вихідний, який дає потужний заряд енергії та здоров’я на весь робочий тиждень, дозволяє втекти від високого тиску, безкінечної рутини, традиційних вихідних на дивані, поганого настрою. Драйвово, спортивно, смачно та весело – такий вихідний день може зробити собі кожний!!