З нагоди Міжнародного дня благодійності МБО «Посланець миру» відмітила внесок медичного центру «Медбуд» в підтримку учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

5 вересня світ відзначає день благодійності, і він зайвий раз нагадує про те, що хтось поруч з нами потребує допомоги. Ми про це пам’ятаємо завжди.
Благодійна діяльність для медичного центру «Медбуд» – це системний процес, а не епізодичні пориви душі. Постійно робити посильне добро для нас – етичний принцип і прояв соціальної відповідальності, а благодійність – лише одна з її форм. І хоча соціальна відповідальність медицини, в тому числі приватної, прописана не тільки словами клятви Гіппократа, але й законами, ми бачимо свій обов’язок у тому, щоб виходити за рамки того, що «повинні».

Один із напрямків нашої благодійності – співраця з фондами, яким довіряємо, і один з них – міжнародна благодійна організація “Посланник миру”.
Наш спільний благодійний проект з цією організацією – медична допомога учасникам АТО / ООС і членам їх сім’ям. Лікарі нашого центру безкоштовно консультують їх, і в цьому наша реальна допомога, не сплачена грантами і бюджетом, а та, що йде від серця. Весь колектив МЦ «Медбуд» свідомо залучений до цього процесу. Безпосредньо консультації надавали лікарі поліклініки МЦ «Медбуд»: терапевти Тихонова Надія Петрівна та Бикова Світлана Євгенівна, кардіолог Шкрьоба Ганна Олександрівна, судинний хірург Кавецький Олександр Михайлович, уролог Гришечко Дмитро Володимирович.
Ми вдячні за теплі слова благодійної організації «Посланець миру» та визнання нашого внеску у спільну справу

Ми розуміємо, що ніяка держава не в силах сама, за допомогою законів, виділення коштів, надання різних державних форм допомоги впоратися з проблемами соціальної сфери. Завжди за межею офіційної, узаконеної, обов’язкової державної допомоги будуть перебувати тисячі людей, яким здатний ефективно допомогти тільки ближній, той, хто безпосередньо бачить чужу біду, виявляє співчуття до страждущих та нужденних, здатний глибоко розуміти їхні потреби.

Ми говоримо про наші благодійні проекти, щоб показати приклад того, що кожен з нас здатен надати посильну допомогу тим, хто її потребує, нагадати про важливість в благодійності навіть невеликого внеску. Допомога багатьох, навіть найменша окремо, це велика сила. Всі добрі справи, злившись в один потік, можуть допомогти врятувати не одне життя.

Творіть добро, не розраховуючи на подяку і віддачу, і світ в цілому стане добрішим.