«Медбуд» вдосконалив методи тестування на COVID

Світ поступово оговтується від масштабної пандемії, викликаної новою коронавірусною інфекцією. Однак загроза ще не минула, люди як і раніше продовжують хворіти, і ризик заразитися все ще залишається високим. З огляду на ці факти, лабораторна діагностика затребувана як ніколи. У клініці «Медбуд» ви можете здати різні аналізи на COVID-19, що дозволить в короткі терміни оцінити стан вашого здоров’я і вжити відповідних заходів.

Переваги тестування на COVID-19 в клініці «Медбуд»

Сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що клініка «Медбуд» досконало освоїла процеси діагностики на COVID-19. Наші фахівці проводять дослідження, використовуючи для цього новітнє обладнання экспертного класу, яке постачається з ЄС , США та Японії. Ми дотримуємося всіх встановлених правил і стандартів, що дозволяє проводити діагностику швидко, отримуючи точні результати.

Основні переваги, які отримує кожен пацієнт звернувшись до клініко-діагностичної лабораторії «Медбуд»:

 1. Максимально можлива точність, яка забезпечується використанням обладнання експертного класу, а також залученням фахівців вищої категорії.
 2. Процес діагностики максимально автоматизовано, що практично виключає будь-які помилки, пов’язані з людським фактором.
 3. Економія вашого часу, адже кожен пацієнт має можливість записатися на діагностику по телефону або заповнивши онлайн-форму, отримати відповіді на питання, що цікавлять, дистанційно.

У яких випадках слід здати аналіз

 Показання до проведення лабораторного дослідження на COVID-19 варіюються в залежності від того, про який метод діагностики йдеться, а також цілі проведення дослідження.

До числа основних показань належать:

 • ви недавно контактували з інфікованою людиною;
 • у вас виникли симптоми, схожі з клінічними ознаками COVID-19;
 • підозра на безсимптомний перебіг коронавірусної інфекції;
 • вам необхідно отримати підтверджуючі документи (для подорожі, виходу з режиму самоізоляції і т.д.);
 • необхідно підтвердити, що ви одужали, перехворіли на коронавірус раніше;
 • оцінка стану імунної системи;
 • ви перебуваєте в групі ризику (актуально для хворих на цукровий діабет, осіб з патологіями серця, старше 60 років і т.д.).

Види досліджень на COVID-19

Клініко-діагностична лабораторія «Медбуд» пропонує своїм пацієнтам пройти різні варіанти досліджень на COVID-19. Варіативність діагностики дозволяє отримувати дані, необхідні в різних ситуаціях, оцінювати різні показники організму.

Тест ПЛР — полімеразна ланцюгова реакція, головним чином проводиться для отримання однієї єдиної відповіді —  «чи є в організмі людини вірус», тобто чи хворий пацієнт в даний момент. Це точний метод діагностики, який проводиться шляхом виконання назо-орофарингеального зіскрібка з області зіву. ПЛР-тест не дозволяє з’ясувати, на якій стадії розвитку перебуває хвороба або коли відбулося інфікування, але дає точну інформацію про те, хвора людина або здорова на момент проведення аналізу. Отримати результат ПЛР-тесту пацієнт може протягом 2-4 днів.

Виявлення антитіл методом ІФА (ІХЛА) — в нашій клініці проводяться два види імуноферментних аналізів: для виявлення антитіл класів IgM та IgG. Перший клас імуноглобулінів дозволяє виявити вірус на ранніх стадіях розвитку (приблизно між 1 і 7 днями) і встановити терміни зараження. Друга група антитіл дає можливість з упевненістю сказати, чи перенесла людина COVID раніше, чи виробив його організм антитіла до вірусу. ІФА на IgM і IgG до COVID-19 виконуються протягом 1-2 діб.

Швидкий тест на антиген — це дослідження, яке передбачає використання спеціальних тест-систем. Матеріалом для діагностики в даному випадку виступає секрет з області зіву. Дослідження дозволяє виявити антиген (АГ), тобто речовину, яку імунна система розпізнає як ворога і відповідає виробленням антитіл для захисту. Швидкий тест на антиген до коронавірусу ефективний при появі перших симптомів хвороби або при підозрі на безсимптомний перебіг коронавірусної інфекції. Дослідження займає близько 30 хвилин, а його точність досягає 98%.

Експрес-тест — як і у випадку з попереднім методом діагностики, дослідження займає близько 30 хвилин, а його точність становить приблизно 95%. Дане дослідження передбачає визначення якісних показників антитіл IgM та IgG в пробі капілярної крові. Експрес-тест дозволяє в найкоротші терміни визначити, чи хвора людина в даний момент або перенесла захворювання раніше (протягом останніх 15 днів).

Прайс-лист

У клініці «Медбуд» кожен бажаючий може пройти всі необхідні дослідження для виявлення нової коронавірусної інфекції:

Название исследования Лабораторное наименование Цена
Тест ПЦР ПЦР. COVID-19 (РНК SARS-CoV-2, назо-орофарингеальный соскоб. Качественный, rRT-PCR) 1000 грн.
ІФА IgM ИФА (ИХЛА): Антитела IgM к коронавирусу SARS-CoV-2 500 грн. + 50 грн. (сбор)
ІФА IgG ИФА (ИХЛА): Антитела IgG к коронавирусу SARS-CoV-2 500 грн. + 50 грн. (сбор)
Швидкий тест на антиген Коронавирус (SARS-CoV-2), COVID-19, быстрый тест для выявления АГ (антиген). Качеств. 700 грн.
Експрес-тест Коронавирус SARS-CoV-2 (COVID-19) антитела IgM, IgG – экспресс-тест SGTi-flex COVID-19 IgM/IgG 700 грн. + 50 грн. (сбор)

Пам’ятка для пацієнтів

Фахівці клініки «Медбуд» створили коротку пам’ятку, яка актуальна в реаліях поширення нової коронавірусної інфекції. Перш за все ми нагадаємо вам симптоми, при виникненні яких слід зателефонувати лікарю:

 • нежить і погіршення нюху;
 • кашель;
 • підвищення температури тіла;
 • слабкість, млявість, сонливість;
 • утруднене дихання, задишка.

Ми також хочемо нагадати вам елементарні правила, які дозволяють знизити ризик зараження новою коронавірусною інфекцією:

 • мийте руки з милом, як тільки повернулися з вулиці і користуйтеся антисептиком поза домом;
 • не торкайтеся обличчя, не помивши попередньо руки;
 • уникайте контакту з людьми, у яких є ознаки хвороби (нежить, кашель, чхання);
 • одягайте маску в людних місцях;
 •  намагайтеся рідше бувати в місцях великого скупчення людей (опинившись в людному місці, дотримуйтеся дистанції);
 • при появі тривожних симптомів не покидайте домівку, зателефонуйте своєму лікарю.

Бережіть себе і своїх близьких, будьте здорові!