(044) 596 77 77 | (097) 596 77 77 | (095) 116 77 77

Гарний приватний медичний центр для пацієнтів та партнерів в Києві.

70 лікарів, 4 стаціонарні відділення, ПОЛІКЛІНІКА, клініко-діагностична ЛАБОРАТОРІЯ, відділення ультразвукової та функціональної ДІАГНОСТИКИ, ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНЕ відділення, РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР (нейрореабілітація, відновлення після травм і операцій).

Все це для того, щоб наші пацієнти і клієнти наших партнерів отримували своєчасну, компетентну та результативну медичну допомогу.

Регистратура Медбуд

Реєстратура  МЦ “Медбуд” та інтуітивно зрозуміла система навігації по медичному центру

На початку року  ми запросили наших  клієнтів та партнерів в гості. Представники страхових компаній   і корпоративних клієнтів.   Хтось обслуговується в “Медбуд” вже не перший рік.   Хтось розглядає можливість співпраці.

Зустріч пройшла в форматі  конференції "МЦ «Медбуд»- нові можливості"

Зустріч пройшла в форматі  конференції “МЦ «Медбуд»- нові можливості”

 

Розповіли і показали в цифрах про наші успіхи та здобутки.

Розповіли і показали в цифрах про наші успіхи та здобутки.

Провели екскурсії по відділеннях   медичного центру "Медбуд", поспілкувалися.

Провели екскурсії по відділеннях медичного центру “Медбуд”, поспілкувалися.

Комфортне  місце для пацієнтів

Представники страхових компаній і корпоративних клієнтів на власні очі переконалися в тому, що МЦ «Медбуд», за кілька останніх років, дійсно, став комфортним місцем для пацієнтів і комфортним контрагентом для партнерів.

 «Медбуд» реалізує  повний цикл надання медичної допомоги.

У стінах медичного центру «Медбуд» реалізується повний цикл надання медичної допомоги.

 

Діагностичне відділення

– ДІАГНОСТИЧНЕ відділення : лабораторія, функціональна діагностика (ЕКГ, холтер, ехокардіографія), ендоскопія, УЗД, енцефалограма, рентген, денситометрія, флюорографія, комп’ютерна томографія.

 

Поліклініка

Вхід до поліклініки

 

– Консультації вузьких фахівців ПОЛІКЛІНІЧНОГО відділення. Половина з них – фахівці хірургічного профілю. Оптимальний підхід фахівців хірургічного відділення поліклініки – по можливості, вирішувати клінічні завдання методами малоінвазийними, економлячи і засоби і нерви своїх пацієнтів і партнерів.

 

Стаціонар "Медбуд"

Пацієнти, які вимагають більш серйозного втручання, надходять до стаціонарних відділень

ХІРУРГІЯ

ТЕРАПІЯ

ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ І АНЕСТЕЗІОЛГІЯ

НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ

При цьому, передгоспітальная підготовка (здача аналізів, отримання їх результатів, висновку та направлення фахівців) триває, в середньому, пів дня. А в разі необхідності хірургічного втручання, передопераційний ліжко-день відсутня. Це теж економить партнерські кошти і клієнтські нерви.

Операційна

Операційні – якщо хірургічна допомога необхідна

Всі втручання проводяться під наглядом і за участю кваліфікованих анестезіологів, які володіють усіма видами сучасного наркозу. Крім того, фахівці відділення Анестезії та інтенсивної терапії ведуть хворих в стадії декомпенсації.У разі необхідності, організовуються консультації та консиліуми фахівців найвищого рівня, для отримання висновку і \ або «другої думки». Це можливо завдяки тому, що МЦ «Медбуд» співпрацює і є навчально-клінічною базою для

Кафедри терапії Національного Медичного Університету імені О.О.Богомольця

Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського

Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупіка

Відділення реабілітації МЦ "Медбуд"

Продовжує цикл надання медичної допомоги в МЦ «Медбуд» – відділення РЕАБІЛІТАЦІЇ (неврологічна, післяопераційна, ортопедична), куди пацієнти надходять після лікування в стаціонарі або амбулаторного лікування.

Ключовим елементом цієї схеми є, те що на всіх етапах відсутня втрата або спотворення клінічної інформації про пацієнта. Це дозволяє організувати діагностику, лікування, догляд та відновлення хворих виключно з позицій індивідуального підходу, а не з абстрактної схемою.

Крім того, гіпердіагностика і одночасне необґрунтоване призначення безлічі лікарських засобів чи лікувальних процедур, так само виключається при такому підході.

Цикл роботи з пацієнтом був би не повним без роботи по профілактиці захворюваності.  МЦ «Медбуд» активно пропонує програми профілактики захворюваності, включаючи, періодичні профогляди, проведення вакцинації та інші.

Учасники конференції дізналися багато нового і цікавого про можливості медичного центру «Медбуд». Домовилися про розширення співпраці з обслуговування пацієнтів страхових компаній і корпоративних клієнтів.

Запобігання авітомінозу

А також, провели профілактику авітамінозу

Всі залишилися задоволені собою, «МЦ« Медбуд »і один одним, підтвердивши свою впевненість в надійності партнера – МЦ« Медбуд »

МЦ "Медбуд"

Будьте здорові!

Будьте здорові!

2019-02-13T15:32:14+00:0013 Лютого 2019|Новини|Коментарі Вимкнено до МЦ «Медбуд» – КОМФОРТНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ І ПАРТНЕРІВ