Медичний центр «Медбуд» готовий до різних сценаріїв розвитку епідеміологічної ситуації в цьому осінньо-зимовому сезоні. Це стосується і технічного оснащення, і організації роботи нашого медзакладу, і підготовки персоналу. Ми зібрані, спокійні і професійні, готові в будь-який момент і без зволікань надати висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам.
Оновлена лабораторія, реконструйоване відділення Анестезіології та інтенсивної терапії, сучасне обладнання для реанімації, набір всіх необхідних діагностичних тестів.

Чи готові ви і ваш організм до осінньо-зимового сезону?

Протягом сезону застуди та грипу, в останні два роки ускладненого пандемією коронавируса, в повітрі циркулює більше 50 різних вірусних інфекцій. Захисні сили імунітету в цей час знижені, і велика ймовірність не тільки зараження інфекціями, але і негативного впливу на здоров’я в цілому. Загострення багатьох хронічних захворювань відбувається саме в осінньо-зимовий сезон.
Тому важливо підготувати себе і свою сім’ю до цього періоду. Краща турбота про організм – своєчасна турбота. А вона полягає в профілактиці. Пройдіть мінімальні обстеження, щоб об’єктивно оцінити стан свого здоров’я. Повне обстеження організму один раз в три-п’ять років бажано проходити всім, навіть здоровим на вигляд людям у віці 20-40 років. Після 40 років лікарі рекомендують проходити обстеження щороку.

Які обстеження потрібно пройти для базової діагностики?

Фахівці медичного центру «Медбуд» підготували пам’ятку, яка підкаже, які види обстеження необхідно пройти в залежності від вашого віку, статі, стану здоров’я, щоб знати, наскільки ви здорові.

Це мінімальний набір обстежень, який обов’язковий для щорічного чек-апу. При необхідності спектр обстежень можна розширити в залежності від показань, виявлених в ході базової діагностики.

 • Консультація терапевта для загальної оцінки вашого стану здоров’я і призначення обстежень, виходячи з індивідуальних особливостей і з зазначенням всіх необхідних параметрів кожного аналізу, а також для висновку за підсумками обстеження.
 • Загальний аналіз крові (розгорнутий) покаже рівень гемоглобіну, наявність запальних захворювань та інші параметри.
 • Загальний аналіз сечі для експрес-діагностики стану сечової системи та в цілому організму.
 • Аналіз крові на рівень глюкози. Особливо важливий тим, у кого в сімейному анамнезі є цукровий діабет. Після 40 років такий аналіз 1 раз в рік потрібно робити всім.
 • Гормони щитовидної залози (Т4 тироксин вільний (FT4), Т3 трийодтиронин вільний (FT3)), УЗД щитовидної залози і консультація ендокринолога. Цей пакет обстеження особливо потрібен тим, хто відчуває постійну безпричинну втому, поганий настрій, втрачає чи набирає вагу без особливих підстав для цього, підійшов до вікового рубежу в 40-45 років.
 • Ліпідний профіль, співвідношення «хорошого» і «поганого» холестерину. Цей аналіз необхідно робити всім після 45-50 років, а особливо тим, хто страждає від зайвої ваги. Це обстеження дозволить усунути ризик серцево-судинних захворювань та інсульту, пік якого припадає саме на міжсезоння.
 • Аналіз на вітамін D (25-OH) загальний. Цей вітамін відповідає за якісну роботу імунної системи, і взимку більшість людей страждають дефіцитом цього нутриента.
 • Консультація гінеколога для жінок з кольпоскопією. Обов’язкова для жінок будь-якого віку щороку.
 • УЗД молочних залоз або мамографія для жінок з метою попередження розвитку раку грудей.
 • Консультація уролога для чоловіків з тестом на PSA – простатоспецифічний антиген загальний для чоловіків після 40 років один раз на рік.
 • Тести на коронавірус – ПЛР, ІФА IgM, ІФА IgG для того, щоб оцінити індивідуальні ризики зараження коронавирусной інфекцією.

Для запису на обстеження звертайтеся за телефонами
(044) 596 77 77 | (097) 596 77 77 | (095) 116 77 77

 

Інші можливості МЦ “Медбуд”