Шановні клієнти і партнери клініки «Медбуд»!

На ринку медичних послуг кожна компанія обирає свій шлях до успіху. Секрет успіху клініки «Медбуд» в тому, що протягом майже сорока років основою діяльності була, є і залишається щира і професійна турбота про пацієнта.

Сьогодні ДП «Медбуд» – це багатофункціональний медичний комплекс, філософія розвитку якого полягає в повазі до наших пацієнтів, в їх праві отримувати повну і кваліфіковану медичну допомогу, а також вичерпну інформацію про стан їх здоров’я, методів лікування і обстеження.

Правила, за якими ми працюємо, прості і доступні – професіоналізм, відкритість, прозорість, чесність, дотримання медичних стандартів і пріоритетність індивідуальних потреб кожного пацієнта і його близьких.

Місія підприємства чітко виражена в нашому девізі: «Ми дбаємо про найцінніше!»

Щоб забезпечити виконання даної місії, в нашій клініці створена внутрішня система надання медичної допомоги, яка враховує, перш за все, потреби пацієнта від моменту звернення за допомогою до повного одужання, реабілітації та профілактики захворювань. Ми надаємо медичну допомогу, грунтуючись виключно в рамках діючих стандартів надання медичної допомоги, використовуючи локальні клінічні протоколи і локальний формуляр лікарських засобів.

ДП «Медбуд» володіє відповідними можливостями для діагностики та лікування різних захворювань, серед яких клініко-консультативна поліклініка, власна клініко-діагностична лабораторія, діагностичне відділення (рентген, УЗД, мамографія та ін.), Фізіотерапевтичне відділення з водними процедурами, стаціонари для дорослих (хірургічний центр, неврологічне відділення, терапевтичне відділення), сучасні відділення анестезіології та інтенсивної терапії, операційний блок.

Колектив медичного центру – це ініціативна команда професіоналів, яка постійно поліпшує і вдосконалює свої знання і професійні навички на семінарах, тренінгах та конференціях.

Турбота про здоров’я пацієнта, широкий спектр послуг, кваліфікований і доброзичливий персонал, лояльна цінова політика – все це Ви отримаєте саме у нас, в клініці «Медбуд»!

Ми піклуємося про найцінніше – про Вас і Ваше здоров’я!

З повагою,
Директор ДП МНПО «Медбуд»                                      М.В.Литвиненко

medbud all services