МІСІЯ КЛІНІКИ

«Ми дбаємо про найголовніше – про Вас і Ваше здоров’я!»

Медичний центр «Медбуд» створено за підтримки та активної участі Холдингової Компанії «Київміськбуд» і веде свою діяльність на ринку медичних послуг м.Києва понад тридцять років. І весь цей час основою діяльності підприємства була, є і залишається турбота про здоров’я людини.

На сьогоднішній день наша клініка – це багатофункціональний медичний центр з відповідним обладнанням та можливостями для сучасної діагностики, лікування і профілактики різних захворювань.

Наші принципи

Пацієнт – це наш партнер, який має право отримувати якісну медичну допомогу, повний доступ до інформації про діагноз, характер захворювання, методи лікування та діагностики. Ми гарантуємо безпеку нашого пацієнта, починаючи з забору крові і закінчуючи найскладнішими оперативними втручаннями.

Якість послуг, що надаються. У нашому центрі створена внутрішня система контролю надання медичної допомоги. Ми надаємо медичну допомогу, грунтуючись виключно в рамках діючих стандартів, використовуючи локальні клінічні протоколи і локальний формуляр лікарських засобів.

Командна робота. Весь колектив клініки в процесі лікування взаємодіє як єдиний організм, що забезпечує якість обслуговування, майстерність використання методик і технологій, високий рівень менеджменту. У колективі культивується принцип спадкоємності в лікуванні пацієнта, активну участь кожного співробітника, заохочення особистих ініціатив, постійна зацікавленість у професійному розвитку кожного.

Турбота про здоров’я пацієнта, відповідальність за виконану роботу, лояльна цінова політика, прагнення допомогти кожному – все це виражено в нашому девізі:

«Ми дбаємо про найцінніше!»