(044) 596 77 77 | (097) 596 77 77 | (095) 116 77 77

Для ранньої діагностики остеопорозу існує спеціальний метод дослідження – ДЕНСІТОМЕТРІЯ.  Це не інвазивна, безболісна процедура визначення мінеральної щільності кісткової тканини за допомогою спеціального обладнання – денситометра.

Саме таким рентгенівський денситометром (бувають ще ультразвукові) обладнано  медичний центр «Медбуд».

Сучасний апаратний  комплекс Discovery Wi  дозволяє пройти  обстеження на наявність та риску виникнення остеопорозу  – вимірювання кісткової щільності (МПК) і оцінку стану хребта (IVA).

Причиною остеопорозу можуть стати  відсутність фізичного навантаження, менопауза з гормональним відхиленням, дефіцит вітаміну D, регулярне вживання алкоголю, захворювання щитоподібної та  паращитоподібної залози, хвороби нирок і кишечника.

Багато причин може призвести до такого небезпечного стану. Тому так важливо своєчасне виявлення провісників і початкових ознак остеопорозу.

Дані обстеження рекомендується проходити не рідше одного разу на 2 роки, жінкам старше 40 (так само жінкам в період менопаузи та що перенесли  аднекектомію), чоловікам старше 60 років; особам страждаючим захворюваннями щитовидної і паращитовидної залоз. Особам старше 30 років, близькі родичі яких страждали остеопорозом. Особам які приймають тривалий час препарати, що вимивають солі кальцію (сечогінні, антикоагулянти, гормональні контрацептиви, транквілізатори та інші). Особам, що дотримуються різних дієт, а також  харчуються не раціонально і регулярно відчувають інтенсивні навантаження.

Напрямку ортопедії в МЦ “Медбуд” приділяється велика увага.  Ортопеди медичного центру надають амбулаторну та стаціонарну допомогу пацієнтам із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату.

Активно застосовуються методи консервативного і хірургічного лікування суглобів і хребта.

Освоєно сучасні методики артроскопії при видаленні меніска, реконструкції передньої хрестоподібної зв’язки та ін. Успішно проводяться операції по заміні кульшового суглоба  – ендопротезування.

Активно впроваджкється напрямок відновного лікування суглобів, кісток, м’язів, зв’язок і внутрішніх органів в реабілітаційному центрі «Медбуд». Комплексне застосування кінезотерапії, фізіотерапії та медикаментозного лікування дає відмінні результати.

Але, на жаль, травми і захворювання опорно-рухового апарату чреваті ускладненнями. Одне з них – остеопороз. Це порушення щільності кісткової тканини з підвищенням ламкості кісток. Відбувається за рахунок прискореного «вимивання» солей кальцію з кістки.

Але наявнісь в медичному центрі “Медбуд” сучасної діагностики цього небезпечного захворювання дозволяє виявляти схильність до остепорозу та  вживати відповідних дій по профілактиці та лікуванню. 

2019-07-22T13:55:30+00:0022 Липня 2019|Новини|0 Comments