(044) 596 77 77 | (097) 596 77 77 | (095) 116 77 77

ЯК ТАНЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗБЕРІГАТИ РУКИ ЧИСТИМИ, А МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СТЕРИЛЬНИМ

Як танці допомагають зберігати руки чистими, а медичному центру відповідати всім нормам  санепідрежіма  дізнались співробітники МЦ “Медбуд” від студентів Першого Київського Медичного Коледжу.

У жовтні місяці проводиться Всесвітній день чистих рук (Global Handwashing Day). Ця дата заснована Всесвітньою організацією охорони здоровья, Дитячим фондом ЮНІСЕФ та Генеральної Ассамблеєю ООН. Це нагадування про важливість утримання рук в чистоті. Привід ще раз звернути увагу і замислитися – скільки проблем можна уникнути однією простої гігієнічною процедурою.

В сучасних умовах резистентність (чутливість) мікроорганізмів до дії миючих і дезінфікуючих засобів знижується. Імунітет більшості людей ослаблений. Це призводить до росту захворюваності інфекційними хворобами та їх ускладнень.  Тому питанню профілактики так важливо приділяти велику увагу. А чисті руки це найпростіший метод профілактики інфекційних захворювань.

Особливо важливо враховувати цей фактор в медичних установах. Сюди щодня сотні людей приходять зі своїми проблемами і …. мікробами.

Відзначимо, що в медичному центрі «Медбуд» суворе дотримання інфекційного режиму є одним з головних принципів надання медичної допомоги. Всі співробітники, в усіх підрозділах, відповідно до актуальних протоколів, дотримуються режиму асептики і антисептики.

 Приємно, коли важливість таких питань усвідомлюють не тільки діючі, а й майбутні медичні сестри та лікарі.

Наочною демонстрацією цього стала презентація і яскраве театралізоване дійство студентів Першого Київського Медичного Коледжу до  Міжнародного дня чистих рук для співробітників МЦ «Медбуд».

Тема – «Гігієнічне та хірургічне миття рук». У яскравій і живій формі розповіли студенти коледжу про історію асептики і антисептики, про сучасні способи хірургічного миття рук. І супроводили цю презентацію яскравим флешмобом.

До речі, в МЦ «Медбуд» сьогодні працює чимало випускників цього коледжу. Наш медичний центр приділяе значну увагу залученню, підготовці та утриманню кваліфікованих  мотивованих кадрів.

І таки яскраві та живі заходи сприяють налагодженню конструктивного, міцного зв’язку медичного центру з майбутніми співробітниками і їх викладачами.

Щиро дякуємо студентам Першого Київського Медичного Коледжу і їх викладачам за такий неординарний, цікавий і живий підхід до важливої ​​і, на перший погляд, нудною темі – обробка рук медичного персоналу.

Це ще раз підтверджує, що будь-який процес або проект, якщо до нього підходити з душею, приречений на успіх. Особливо це стосується охорони здоров’я, де людський фактор має першорядне значення.

До речі, це ще один з основних принципів надання допомоги в медичному центрі «Медбуд» – лікувати людину, а не хворобу.

А наші гості після презентації отримали можливість ознайомитися на практиці з таким підхідом.

Структура і робота медичного центру «Медбуд» була представлена ​​студентам Головною медичною сестрою центру – Шепітько Мариною Миколаївною.

Студенти і викладачі коледжу ознайомилися з тим, на скільки важливий і ефективний системний підхід до надання допомоги хворим людям, який реалізується в МЦ «Медбуд».

Адже, центр має замкнутий цикл надання медичної допомоги. Відділення Діагностики, Поліклініки, Стаціонарів (Терапія, Хірургія, Реанімація, Неврологія,) і Реабілітації дозволяють результативно  допомогти хворому на всіх етапах розвитку захворювання. Повернути його до активного життя. Ефективно проводити профілактику рецидиву.

Ось в такому симбіозі лекції, шоу, екскурсії та медичної практики провів МЦ «Медбуд» Міжнародний день чистих рук.

Дякуємо студентами та викладачам Першого Київського Медичного Коледжу!

Дякуємо співробітникам медичного центру «Медбуд»!

Дякуємо нашим пацієнтам за довіру!

Будьте здорові!

А якщо,  щось піде не так – ми поруч! І у нас стерильно))

Будьте здорові!

2019-11-01T15:57:30+00:00