(044) 596 77 77 | (097) 596 77 77 | (095) 116 77 77
Хірургія черевної порожнини2019-10-03T09:26:24+00:00

 ХІРУРГІЯ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

Хірургія органів черевної порожнини – це розділ хірургії, який спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань і травм органів та стінок , що знаходяться в районі живота.  Більшість хірургічних операцій відносяться саме до цієї області. Такі втручання вважаються одними з найбільш старих – як в хірургії в цілому, так і в порожнинній хірургії зокрема.

Сучасна  хірургія черевної порожнини спрямована на мінімізацію операційної травми, яка може бути нанесена пацієнтові в ході проведення операції. Раніше таке втручання вважалося неймовірно небезпечним. Воно визивало велику травматизацію паціента та мало багато ускладнень.

Сьогодні, в хірургії   застосовується сучасне обладання, інструмент та шовний матеріал. В  нашому медичному центрі  дотримання сурового інфекційного контролю та  інфекційної безпеки – обов/язковий елемент. Використовуються ефективні  антибіотики  і антисептики.

Анестезіологи МЦ “Медбуд” індівідуально підбирають программу знеболення – місцеву анестезію або загальне знеболення.    Крім того широко застосовуються органозберігаючі  методи  оперативного втручання.

Все це дозволяє  хірургам  вирішити  лікувальні задачі швидко та з мінімальним дискомфортом для паціента. Без значного ризику  та ускладнень.

А спеціальна програма післяопераційної  реабілітації  сприяє швидкому відновленню після операції та поверненню до активного життя.

Органи черевної порожнини  

В абдомені та зачеревному просторі розташовані наступні органи:

 • шлунок
 • кишечник
 • нирки
 • селезінка
 • печінка
 • підшлункова залоза

Невідкладна  хірургічна допомога  потрібна при гнійно-запальних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту, травмах живота, гострому апендициті, жовчнокам’яній хворобі, гострому холециститі та панкреатиті, кишковій непрохідності, утиску грижі, кістах, виразках і свищах, внутрішніх кровотечах (шлункових і кишкових), а також патологіях жовчного міхура.

Коли ВАм потрібно  звернутися до  хірурга медичного центру “Медбуд”

Більшість захворювань органів черевної порожнини супроводжуються вираженими симптомами:

 • гострий в області живота
 • гострий  біль в підребер’ї 
 • оперізуючий біль 
 • спазматичний біль
 •  стул та\або блювота з кровью

У разі появи незвичних і больових симптомів в ділянці живота необхідно без зволікання звернутися до абдомінального хірурга медичного центру “Медбуд” або гастроентеролога.

 Операції на органах черевної порожнини, у більшості випадків, проводяться за допомогою лапароскопічних методів і дозволяють уникнути зайвої крововтрати та розвитку небезпечних ускладнень. При цьому, час та сам об’єм оперативного втручання значно скорочується, що позитивно позначається на часі відновлення після операції.

Які методи застосовуються в  хірургії черевної порожнини

Залежно від захворювання та його стадії можуть бути використані різні види хірургічного втручання:

 • традиційна хірургія
 • лапароскопічна хірургія
 • ендовідеохірургія 
 • лазерна хірургія
 • радіохвильова  хірургія

Багато абдомінальних операцій можуть бути проведені за допомогою лапароскопії, гістероскопії, цистоскопії та ендоскопії. Але в будь-якому випадку вони мають довгострокові й значимі наслідки для організму, а тому повинні проводитися виключно професійними та досвідченими хірургами, таким як хірурги медичного центру «Медбуд»

Проведення хірургічних операцій  на органах червної порожнини в МЦ «Медбуд»

Черевна порожнина – це найбільша порожнина в тілі людини: в ній знаходиться  багато життєво важливих органів. Хірургія цієї області неймовірно складна й вимагає високої кваліфікації. Звернувшись до медичного центру «Медбуд» Київ, ви отримаєте можливість впоратися із захворюванням, використовуючи  оптимальну саме у Вашому випадку  техніку  хірургії черевної порожнини.

Операції на органах черевної порожнини в Києві в мц «Медбуд», завдяки досвідченним хірургам, сучасній апаратурі та безпечним методикам  дозволяють істотно скоротити відновний період, знизити ризик і підвищити ефективність хірургічного втручання!

Не зволікайте у разі появи симптомів – звертайтеся до лікаря!

Hirurgiya Medbud

Абдомінальні хірургічні втручання проводяться при таких патологіях 

Гнійно-запальних захворювання органів шлунково-кишкового тракту

Травми живота,

Гострий апендицит

Жовчнокам’янна хвороба

Гострий холецистит

Гострий панкреатит

Кишкова непрохідність

Утиск грижі

Кіста

Виразки і свищі

Внутрішні кровотечії (шлункові і кишкові)

ДЛЯ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ В МЦ “МЕДБУД” ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

*Якщо Ви телефонуєте з приводу госпіталізації до стаціонару в неробочий час,
натисніть “1” голосового меню

Історії одужання

Валентина
Сергеевна

читати відгук

Булюбаш С.Р.

читати відгук

Любов Василівна

читати відгук

ЛІКАРІ ТА ПЕРСОНАЛ

У відділенні фізіотерапії завжди поряд з пацієнтом кваліфіковані лікарі та медичні сестри:

Інші можливості МЦ «Медбуд»