ЛАБОРАТОРІЯ

Де в Києві здати аналіз крові? Як підготуватися до аналізів? Куди здавати аналіз сечі та інші біологічні матеріали? Коли можна здати аналізи? Коли і як можна отримати результати? Цю та іншу важливу інформацію Ви знайдете нижче.

Налагоджена система надання своєчасної, безпечної і комплексної медичної допомоги – одна з унікальних рис медичного центру «Медбуд». Клініко-діагностична лабораторія ідеально вписана в цю систему.

У лабораторії медичного центру «Медбуд» проводиться повний спектр клінічних досліджень, які необхідні в сучасному діагностичному і лікувальному процесі: Гематологічні, загальноклінічні, біохімічні. Изосерологической і серологічні. Цитологічні та патгістологіческіе. Крім того, дослідження по паразитології і імуноферментного визначення.

Види досліджень:

ГЕМАТОЛОГІЧНІ

ЗАГАЛЬНО КЛІНІЧНІ

БІОХІМІЧНІ

КОМПЛЕКСНІ

ІМУНОФЕРМЕНТНОГО ВИЗНАЧЕННЯ

ІЗОСЕРОЛОГІЧНІ ТА СЕРОЛОГІЧНІ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПО ПАРАЗИТОЛОГІЇ

ЦИТОЛОГІЧНІ ТА ПАТГІСТОЛОГІЧНІ

Аналіз крові, аналіз сечі та інших біологічних матеріалів проводиться в будь-який час дня і ночі для хворих, що надходять на госпіталізацію, або проходять лікування в одному з стаціонарному відділень «Медбуд»: Інтенсивної терапії, Хірургії, Терапії, Неврології.

Laboratiry of Medbud

Для амбулаторних пацієнтів послуга доступна:

понеділок – п’ятниця

з 8.00 до 11.00

субота

з 9.00 до 11.00

В разі необхідності, оформити і здати аналізи можна і після зазначеного часу. Правда, при цьому  вартість послуги підвищується.

Більш докладно про ціни на послуги Ви можете дізнатися тут

Для того щоб здати необхідні Вам аналізи зверніться, будь ласка, до свого лікаря. Він випише направлення на аналізи із зазначенням всіх необхідних параметрів.

Потім, з  направленням, Вам необхідно звернутися в спеціальну реєстратура на другому поверсі медичного центру «Медбуд»
Це можна зробити з 8.00 до 11.00 в робочий день (після 11.00 або в суботу слід звертатися в реєстратуру на першому поверсі).

Ви можете, так само, звернутися в реєстратуру на другому поверсі безпосередньо, якщо Вам відомо, які саме показники Вам необхідно перевірити чи у Вас є напрямок з іншого лікувального закладу.

У реєстратурі Вам оформлять всю необхідну документацію:

  • Присвоять унікальний номер для подальшої ідентифікації результатів досліджень.
  • Роздрукують відповідний штрих-код, який потім прикріплюється до ємностей з Вашими біоматеріалами.
  • Там же, Ви отримаєте буклет з докладною інструкцією по підготовці до досліджень. Ознайомитися з тим, як готуватися до досліджень Ви можете, так само і тут.

Не забудьте вказати в реєстратурі зручний для Вас спосіб отримання результатів аналізів, а також залишити адресу електронної пошти і номер мобільного телефону.

Забір крові проводиться
В КАБІНЕТІ № 255
(2-й поверх поліклініки)
з 8.00 до 11.00 (понеділок – п’ятниця),
або з 9.00 до 11.00 (субота)

Принесені аналізи сечі,
аналіз калу здаються
В КАБІНЕТІ № 256
(2-й поверх поліклініки)
з 8.00 до 11.00 (понеділок – п’ятниця),
або з 9.00 до 11.00 (субота)

У КАБІНЕТІ № 256 приймаються також інші біологічні матеріали на дослідження – мокрота, бактеріальний посів, жовч.

Результати більшості аналізів можна отримати через кілька годин. Однак, існує ряд досліджень, проведення яких вимагає більшого часу. Результати цих досліджень Ви отримаєте у встановлений, для їх якісного проведення час, в залежності від виду досліджень. Інформацію Ви отримуєте зазначеним Вами способом: особисто, електронною поштою, в особистому кабінеті.

Напевно, для Вас важлива достовірність лабораторних досліджень. Адже це – наріжний камінь в діагностиці та лікуванні будь-якої хвороби і стану. І тут важливо, щоб лабораторія, де проводяться аналізи відповідала всім необхідним стандартам. Видавала результати досліджень в форматі і на носіях, зрозумілих і доступних не тільки лікарям, медичного центру «Медбуд», а й будь-якого іншого лікувального закладу.

Все це повною мірою відповідає стану справ в лабораторії МЦ «Медбуд» .Возможна нашої лабораторії і якість проведених досліджень гарантуються системою сертифікації. Підрозділ проходить всі необхідні тести і перевірки на регулярній основі. З відповідними документами Ви можете ознайомитися здесь.Забор матеріалів для досліджень проводиться в сучасному, комфортному приміщенні. Устаткування й інтер’єр відповідає всім вимогам інфекційної безпеки і комфорту.

Забір крові проводиться тільки за допомогою одноразових стерильних систем – вакутайнеров. Це повністю виключають можливість попадання біологічно активного агента в досліджувані матеріали.

Кожне дослідження маркується спеціальним штрих кодом і заноситься в інформаційну систему. Це повністю виключає можливість переплутати результати або проведення помилкового обстеження.

Інформація про зміст дослідження і їх результати, так само заносяться в спеціальну комп’ютерну програму.

Дотримується 100% конфіденційність інформації про пацієнта, причини звернення і результати аналізів.
Крім того, дані про результати аналізів на протязі 30 днів зберігаються на спеціальному електронному сервісі, захищеному від злому. Вони доступні в будь-якій точці світу, при введенні спеціального електронного ключа.

На етапі призначення досліджень, а також при оформленні необхідної для цього документації, пацієнт отримує усну і письмову докладну інструкцію як необхідно підготуватися до досліджень: якої дотримуватися дієти – що можна їсти, від чого слід утриматися, які препарати слід виключити і т.п.

Pidgotovka

Ви можете бути впевнені в достовірності результатів аналізів, проведених в лабораторії МЦ «Медбуд». Гарантія цього – сучасне і надійне обладнання.

Вся апаратура відкалібрована, своєчасно тарують і має всі необхідні документи, що підтверджують її працездатність.

Безперервне підвищення кваліфікації співробітників клініко-діагностичної лабораторії медичного центру «Медбуд» проводиться на регулярній основі.

Наші фахівці знають і володіють усіма сучасними методами досліджень, передбаченими протоколами надання медичної допомоги та проведення діагностичних досліджень.

ЯК ПРОЙТИ ОБСТЕЖЕННЯ В МЦ «МЕДБУД»

Для того, щоб здати аналіз крові, аналіз сечі, аналіз калу або провести інші лабораторні дослідження телефонуйте за телефонами:

Або залиште свій номер телефону через форму зворотного зв’язку на сайті  www.medbud.kiev.ua

Координатор медичного центру «Медбуд» обов’язково зв’яжеться з Вами у зручний для Вас час.

Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання: як записатися і здати аналізи, яку проводити підготовку перед дослідженнями та інше.

Після проведення аналізів, Ви отримаєте результати зручним для Вас способом.

Тепер Ви знаєте де в Києві здати аналіз крові, сечі, пройти інші лабораторні дослідження. Безпечно, достовірно, швидко і за доступною ціною.

Будьте здорові!

Чому лабораторія МЦ “Медбуд”

Сучасно обладнана лабораторія

Високопрофесійний персонал

Доступність діагностики

Відгуки про лабораторію

Валентина
Сергеевна

читати відгук

Булюбаш С.Р.

читати відгук

Любов Василівна

читати відгук

ПЕРСОНАЛ ЛАБОРАТОРІЇ

Інші можливості діагностичного відділення:

ЛАБОРАТОРІЯ
.

ЕНДОСКОПІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

РЕНТГЕН
.

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ