місто Київ
Проводиться в МЦ «Медбуд» – багатопрофільному медичному закладі

Плазмаферез

Очищення крові з метою видалення токсичних речовин

Сучасне обладнання

Проводить досвідченний анестезіолог

Безпечно для організму

Записатись
Плазмафарез - МЦ "Медбуд"

Що таке Плазмаферез

Плазмаферез – це метод терапії, суть якої – видалення з організму токсинів, білків, холестерину, жирів, гормонів, антитіл, продуктів розпаду запального походження, що накопичуються під впливом різних факторів.

Плазмафарез - МЦ "Медбуд"

Як проходить процедура плазмаферезу?

Плазмаферез проходить амбулаторно або у відділенні Анестезіології та інтенсивної терапії і займає 1-1,5 години.

Кількість крові, яка «чиститься» за один сеанс, визначається, виходячи з маси тіла, зросту пацієнта. Враховуються також показники клінічного аналізу крові.

Під час плазмаферезу у пацієнта забирають крові не більше 1% від маси тіла – в середньому це 700-950 грам, втрату рідини компенсують фізіологічним розчином.

Основні ефекти плазмаферезу

Проведення плазмаферезу вирішує кілька медичних проблем:

Ця процедура має виражений детокс ефект – очищає організм від токсинів, шкідливих речовин, продуктів метаболізму. Завдяки цьому на печінку і нирки знижується навантаження.

Косметичний ефект: плазмаферез помітно покращує стан шкіри – підвищує її пружність, покращує колір, знімає запалення, сприяє загоєнню ран.

Імунокоригуючий ефект, що особливо важливо при лікуванні аутоімунних захворювань. Плазмаферез видаляє антитіла, які атакують організм і підтримують в ньому хронічне запалення, в тому числі алергічне. При цьому підвищується супротив організму до інфекційних захворювань.

Покращення крові – зниження її в’язкості, поліпшення мікроциркуляції.

Скільки коштує Плазмаферез

Чистка крові в Києві – одна з дуже затребуваних медичних послуг. Вартість плазмаферезу в Києві залежить від рівня клініки, кількості процедур, кваліфікації лікаря.

Ціна мембранного плазмаферезу у медичному центрі «Медбуд»

Записатись

3900 грн.

Membrannyi plasmaferes

Часті запитання

Нижче ви знайдете відповіді на важливі запитання

Для запису на процедуру зателефонуйте онлайн або залиште заявку на сайті. В ході консультації з фахівцем контакт-центру ви можете задати всі питання, що вас турбують.

Плазмаферез – це метод терапії, суть якої – видалення з організму токсинів, білків, холестерину, жирів, гормонів, антитіл, продуктів розпаду запального походження, що накопичуються під впливом різних факторів.

Плазмаферез передбачає очищення крові поза організмом – непотрібні компоненти видаляються, а клітини крові (тромбоцити, еритроцити і т.д.) з замісної рідиною (фізіологічним розчином) повертаються в кровоносне русло. Зазвичай використовуються два методи – центрифугування та і фільтрація. Перший метод розділяє кров на шари відповідно до щільності компонентів крові. Цей метод дозволяє видаляти молекули будь-якого розміру.

В ході фільтраційного плазмаферезу кров пацієнта проходить через спеціальний апарат з мембранами різного діаметру, які утримують небажані елементи. Мембранний плазмаферез, який застосовується в нашій клініці, дозволяє видаляти з плазми речовини з великою молекулярною масою: антитіла, імуноглобуліни, тромбоцити, ліпопротеїди низької щільності і дуже низької щільності.

Кількість сеансів визначає лікар, виходячи з показань для кожної конкретної людини – конкретного захворювання, стану пацієнта.

Зазвичай це 4-7 сеансів, але в багатьох випадках помітний ефект настає вже після 1-2 процедур.

В ході повторних сеансів токсичні речовини видаляються не тільки з кровотоку, але і з тканин, за рахунок чого досягається повноцінна санація організму.

Плазмаферез вже більше 60 років активно застосовують в комплексній терапії понад 100 різних захворювань:

аутоімунних, неврологічних, шкірних, ендокринних, інфекційних, а також гострих і хронічних інтоксикацій, але цей метод не є універсальним, який допоможе виключно всім.

Показання для плазмаферезу визначать лікар. Показання до плазмаферезу:

 • Синдром Гієна-Барре
 • Міастенія (гострий перебіг)
 • Хронічна запальна демієлінізуюча полінейропатія
 • Підвищена в’язкість при гипергаммаглобулинемии
 • Тромботична тромбоцитопенічна пурпура
 • Синдром Гудпасчера (якщо він не залежить від діалізу і немає дифузного альвеолярного кровотечі)
 • Тромботична микроангиопатия, опосередкована комплементом (аутоантитіла до фактору H)
 • Хвороба Вільсона, блискавичний перебіг.
 • Міастенічні синдром Ламберта-Ітона
 • Розсіяний склероз (гостра демиелинизация центральної нервової системи, що не піддається лікуванню стероїдами)
 • тіроідних шторм
 • Отруєння грибами
 • Гострий дисемінований енцефаломієліт
 • Аутоіммунна гемолітична анемія (важка хвороба холодових аглютинінів)
 • Мієломна нефропатія
 • Гіпертрігліцерідеміческій панкреатит
 • важкі форми алергії і псевдоаллергических реакцій;
 • аутоімунне ураження мієлінової оболонки нервових волокон головного і спинного мозку;
 • псоріаз;
 • ревматоїдний артрит;
 • міхуреві дерматози;
 • системні запалення і руйнування судинних стінок (васкуліти);
 • екстракапілярний гломерулонефрит;
 • гострий панкреатит;
 • бронхіальна астма;
 • червоний вовчак;

В цілому плазмаферез вважається безпечною процедурою, якщо його проводить досвідчений лікар, але проводити її всім без розбору для так званої «чистки крові від шлаків», яка широко рекламується, схуднення, омолодження не тільки безвідповідально, але й небезпечно.

Необхідно ретельно підходити до вибору медичного закладу для проведення навіть такої нескладної процедури.

Більшість можливих ускладнень незначні: у деяких пацієнтів (не більше 15% випадків) може виникати гіпотензія (зниження кров’яного тиску), що супроводжується запамороченням, нудотою, нечіткістю зору.

Під час процедури стан людини контролюється, вона знаходиться не тільки під наглядом лікаря, а й апаратури – вимірюється тиск, частота серцевого ритму, насичення крові киснем. Процедура безболісна і не викликає ніяких неприємних відчуттів, так як весь процес підпорядкований фізіологічному ритму серця.

Завжди використовуються тільки одноразові системи для забору крові, тому ризик будь-якого зараження відсутній.

Виразкова хвороба шлунка з кровотечею, проблеми зі згортанням крові та інші захворювання і стани:

 • критичні і некомпенсируемое стану у пацієнта;
 • хірургічні кровотечі і потенційні джерела неконтрольованих кровотеч (ерозії, пухлини, виразки);
 • індивідуальна непереносимість або алергічні реакції в анамнезі на (гепарин, консервант)
 • інфекційні та гнійні процеси в стадії загострення;
 • гіпертермії неясного генезу;
 • первинні або вторинні патологічні порушення гемостазу;
 • анемії різної етіології;
 • гіпопротеїнемія;
 • відсутність можливості забезпечення периферичного або центрального венозного доступу;
 • період вагітності, менструального кровотеч у жінок.

Відгуки

Процедуру плазмафереза я прошла по назначению своей гинекологини. Потому что не могла забеременеть в течении последних 4-х лет, а до этого перенесла несколько выкидышей. Ну, в общем все, кто в теме, меня поймут. Куча обследований, всяких-разных неприятных процедур… Ну и вот, причины выявлены: наличие антиспермальных антител (из-за этого не могу забеременеть), высокий риск тромбофилии и нарушений фолатного обмена (а из-за этого выносить беременность). Назначили этот самый плазмаферез.

Шла я на него без особых надежд, потому как прочитала предварительно другие отзывы. Сделала пять процедур.  И О… ЧУДО… В этом же месяце я забеременела!!!

Повторяла курс потом ещё два раза через каждые два месяца для сохранения беременности.

Процедура абсолютно безболезненна, по ощущения схожа с обычной капельницей. Ну, и как приятный бонус, на лице и спине (да-да, там тоже у меня иногда выскакивали неприятные прыщики) улучшилась кожа.

Світлана, 11 Вересня, 2021

Плазмаферез, мне делали по показаниям, у меня оказалась лекарственная аллергия и чтобы избежать тяжелых последствий в критической ситуации, врач мне ее назначил.

Делали мне ее три раза, сразу после завтрака и утреннего обхода врачей. Ты лежишь на мягкой каталке, и у тебя делают забот крови дважды за сеанс. Игла действительно очень толстая, даже спустя месяц, я вижу место уколов. Единственное, что стоит потерпеть, это введение иглы, остальное даже не почувствуете. Я разговаривала по телефону или слушала музыку. В среднем процедура 1-1,5 часа.

Как уже писали, делают забор крови, далее ее “очищают” в специальном аппарате и уже очищенную вливают обратно. Далее делают второй забор и вливают в вену через подключенный аппарат УФО.

После плазмафереза присутствует слабость. На место от иглы, накладывали повязку и ее не снимать 3 часа.

Процедура очень полезная, но все таки, она назначается строго по показаниям. Кстати, перед плазмаферезом, врач предупреждал, чтобы “я берегла вены” и капельницы или забор анализов, мне делали из вены другой руки.

Анастасія, 10 Жовтня, 2021

Я столкнулась пару лет назад с проблемой аллергии. 27 лет не знала ,что это такое и не представляла насколько оказывается тяжело быть аллергиком.. 

Я задыхалась ночью, просыпалась от приступа кашля ,который невозможно остановить.длится он мог по 20-30-40 минут . Думала нет мне спасения. Тут одна знакомая рассказала о плазмаферезе,мол она каждый год делает ДО Начала аллергии и все потом протекает легче обычного. Аллергия не исчезает совсем ,но ее можно перенести нормально. Я не раздумывая нашла номер врача и созвонилась со службой крови. Приехала,боялась жутко( вобще боюсь и не люблю больницы..),тк забирание крови должно было быть большое,и я знала что мне может стать плохо,но Оказалось ничего страшного) делали мне аппаратный (мембранный кажется или центрифужный…) плазмаферез . 

В итоге-процедур я сделала три, честно говоря это мало. Это я поняла потом. Надо было раз шесть. Полностью от аллергии он меня не избавил,глаза чесались,чихала,но кашель прошел и нос ооочень сильно не забивался так немного,но это не беда в сравнении с тем чтооо было до того. А еще больше мне понравилось что уже на второй день после первой процедуры у меня очистилось лицо от прыщей(появилась такая проблема месяцев за 8 до плазмаферезе и не помогали мази гели всякие)!!! 

А аллергикам советую попробовать!

Наталія, 25 Жовтня, 2021

ЛІКАРІ ТА ПЕРСОНАЛ

У відділенні Анестезіології та інтенсивної терапії працюють: 1 кандидат медичних наук, 5 лікарів вищої категорії. Лікарі та медичні сестри регулярно проходять спеціальне кваліфікаційне навчання та курси підвищення квалілфікації. Працівники привітні й дружні. Завжди готові прийти на допомогу і, звичайно, досконало володіють всіма методами реанімації та анестезіології за фахом.

Наші співробітники мають досвід роботи в екстремальних ситуаціях. Крім щоденної напруженої діяльності у відділенні, реанімаційна бригада вже кілька років поспіль здійснює медичне забезпечення масових та професійних спортивних заходів. Серед них, міжнародні змагання «КиївЕвроМарафон» (42 км), «УльтраМарафон» (50, 100 км), змагання з тріатлону, і навіть, відбірні змагання серед балканських країн до Олімпійських ігор 2021 року.

З реакцією і фахом у наших колег все в порядку. Готові до будь-яких несподіванок та труднощів. Це фахівці, що варті Вашою довіри!

У відділенні Анестезіології та інтенсивної терапії працюють: 1 кандидат медичних наук, 5 лікарів вищої категорії. Лікарі та медичні сестри регулярно проходять спеціальне кваліфікаційне навчання та курси підвищення квалілфікації. Працівники привітні й дружні. Завжди готові прийти на допомогу і, звичайно, досконало володіють всіма методами реанімації та анестезіології за фахом.
Наші співробітники мають досвід роботи в екстремальних ситуаціях. Крім щоденної напруженої діяльності у відділенні, реанімаційна бригада вже кілька років поспіль здійснює медичне забезпечення масових та професійних спортивних заходів. Серед них, міжнародні змагання «КиївЕвроМарафон» (42 км), «УльтраМарафон» (50, 100 км), змагання з тріатлону, і навіть, відбірні змагання серед балканських країн до Олімпійських ігор 2021 року.
З реакцією і фахом у наших колег все в порядку. Готові до будь-яких несподіванок та труднощів. Це фахівці, що варті Вашою довіри!

Кондрик Дмитро Вікторович

Лікар анестезіолог

Олійник Володимир Іванович

Лікар анестезіолог

Лікар вищої категорії
Стаж роботи - 31 рік

Лукашевич Андрій Богданович

Лікар-анестезіолог

Лікар вищої категорії
Стаж роботи - 20 років
Плазмафарез

Запис на плазмаферез

Після того, як Ви залишите заявку ми зв’яжемось з вами за номером телефону для уточнення деталей

  Інші можливості МЦ «Медбуд»

  Uslugy Medbud