Мальчевська Тетяна Йосипівна
Стаж роботи- стаж 41 рік
Лікар- терапевт

Понад 10 років надавала   медичну допомогу в закладах практичної охорони здоров’я м. Києва працюючи дільничим лікарем–терапевтом. Навчалась в клінічній ординатурі, докторантурі. Захистила кандидатську  і докторську дисертації по  проблемі гострого коронарного синдрому,   діагностиці і лікуванню різних форм ішемічної хвороби серця в поєднанні із супутніми захворюванням, вивченням у них процесів і механізмів тромбоутворення( автор 170 праць). В роботі керується принципом підбору максимально ефективного і безпечного лікування згідно протоколів і стандартів лікування. Консультує хворих на: гіпертонічну хворобу, зокрема з  неконтрольованою і резистентною  її формами;  інфаркт міокарда як в гострий, так і відновний період (зокрема, після стентувань, аорто-коронарного шунтування; поєднанні із супутніми захворюваннями такими, як виразкова хвороба шлунку і 12- палої кишки, хронічна хвороба нирок, цукровий діабет, ожиріння і тощо).  Керується  сучасними стандартами діагностики і лікування хворих із різними фенотипами серцевої недостатності в поєднанні із коморбідними станами (хронічне обструктивне захворювання легень, хронічна хвороба нирок, цукровий діабет, тощо).Здійснює антикоагулянтний супровід у хворих із різними формами фібриляції передсердь для профілактики церебрального інсульту. Займається ранньою  діагностикою доклінічних проявів генералізованих форм атеросклерозу і його первинної і вторинної профілактики, проблемами судинного віку з оцінкою даних холтерівського моніторування, добового моніторингу артеріального тиску, даних навантажувальнх і стрес тестів, індексу кальцифікації.

Має багаторічний досвід ведення хворих не лише з артеріальними тромбозами, але і венозними, зокрема із тромбоемболією легеневої артерії (ТЕЛА)у відділеннях інтенсивної терапії і подальший їх супровід в  амбулаторних умовах, підбір  подовженої адекватної антикоагулянтної терапіі, а також  терапевтичне ведення хворих із тромбами в порожнинах серця. Займається проблемами  протекціі  від кардіотоксичності при   призначеній хіміотерапіі  у онкологічних хворих (профілактика і лікування артеріальної гіпертензії, серцевої недостатності, аритмій, тромбозів). З огляду на тенденцію зростання цукрового діабету  як групи дуже високого кардіоваскулярного ризику проводить оптимізацію і контроль за лікуванням і профілактику серцево-судинних  і церебрваскулярних ускладнень у  цієї категорії хворих.

Колом інтересів є некоронарогенні захворювання, такі як кардіоміопатіі (гіпертрофічна, дилатаційна і рестриктивна), міокардити, перикардити. Надається допомога   також хворим у відновному періоді після перенесеного COVID19 і його  грізних ускладнень, зокрема тромботичних.

Приділяється увага ускладненням лонг-ковідного перебігу (прогресуванні гіпертонічної хвороби  і серцевої недостаності, дестабілізації ішемічної хвороби серця ,постковідній  ортостатичній тахікардії у молодих).

Надається консультативна допомога  щодо роз’яснення  користі  прививок від грипу, пневмонії  у групи пацієнтів високого ризику, тобто охоплюється велике коло  медичних проблем  із встановленням факторів ризику і мінімізації їх подальшого небажаного впливу, так званої  модифікації стилю життя, харчових уподобань, фізичних навантажень  і режимів тренувань у певної категоріі пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

Вартість прийому
1000 грн
записатися

    Записатися на прийом:

    Go to Top