У жовтні – листопаді цього року в хірургічному стаціонарі лікувалася моя мама. При госпіталізації стан був тяжкий. З новою медреформою лише тут нам допомогли.
У зв’язку з цим хочемо висловити велику вдячність і глибоку повагу колективу хірургії, особливо Байдалюку Руслану Володимировичу. Він професіонал своєї справи, дуже комунікабельний, уважний до пацієнтів і виважено підходить до лікування.
Ним підібраний хороший колектив. Уважні до пацієнтів лікарі Василь Ігорович та Тарас Григорович, вони були маминими лікуючими лікарями, їм теж окреме спасибі.
Також велика вдячність завідучій терапепевтичним стаціонаром Малєєвій Юлії Миколаївні, яка неодноразово обстежувала маму і надавала рекомендації щодо лікування.
Тут не прагнуть “випхнути на вулицю” як в державних лікарнях, а надають допомогу в повному обсязі, “сталять на ноги”. І що важливо для хворих, що, незважаючи на стан хворого, тут не заставляють проходити “десять кіл” консультацій в поліклініці через нову медреформу, а за показами кладуть в стаціонар і потім роблять обстеження.
Уважний медперсонал, особливо хочеться виділити молодь. Окреме спасибі молодшому медперсоналу Людмилі, Риммі та Тетяні.
Добре дієтичне харчування. Хороші побутові умови.
Що стосується вартості лікування, ціни на перебування і харчування, як в звичайному санаторії, на обстеження ціни помірні, можливо дешевше і не знайти. Зручно, що не потрібно самим шукати і купувати ліки. Державні лікарні теж небезкоштовні, за обстеження і лікування там беруть такі само гроші.
Наразі результатом задоволені.

З повагою, донька пацієнтки Шрамко Д.П.