27 вересня 2021 року моя матуся потрапила з неврологічним захворюванням до відділення неврології Медичного центру «Медбуд», але з’ясувалось, що ще є проблема з легенями (запалення легенів) та самостійним диханням, тому вона терміново була переведена до відділення інтенсивної терапії.
Спільні дії керівників двох відділень – неврологічного під головуванням Мельник Катерини Олексіївни та відділення інтенсивної терапії під головуванням Олійника Володимира Івановича та команди лікарів і всього медичного персоналу, які наполегливо працювали і боролися за життя моєї матусі більше як півтора місяця не можуть залишитись без уваги.
Сьогодні ми вдома і продовжуємо лікування під пильним наглядом лікарів цих відділень. Це унікальний випадок, з яким я зіштовхнулась уперше.
На момент виписки з лікарні було проведено спільну нараду провідних фахівців відділень неврології, інтенсивної терапії та відділення реабілітації, на якій прийнято рішення супроводжувати мою матусю як пацієнтку Медичного центру «Медбуд» і надалі у намірах поступового відновлення стану здоров’я, надання консультацій, коригування схеми лікування і т.д.
Особливі слова подяки я особисто і моя родина висловлюють керівникам відділень неврології та інтенсивної терапії Катерині Олексіївні і Володимиру Івановичу; лікарям відділення інтенсивної терапії Лукашевич Андрію Богдановичу, Кондрик Дмитру Вікторовичу, Корнійчук Діані Вікторівні та всьому медичному персоналу відділення інтенсивної терапії, який наполегливо працював та дбав про мою матусю впродовж всього періоду перебування у лікарні; особливі слова подяки висловлюємо професіоналам відділення реабілітації Мізіній Ганні, Євграшкіну Олександру.
Щира подяка завідувачу хірургічного відділення Байдалюк Руслану Володимировичу за професійне та чуйне ставлення при вирішенні хірургічних та консультаційних питань впродовж всього періоду лікування.
Сподіваємось, що спільні зусилля медичного персоналу центру «Медбуд» та нашої родини будуть сприяти поступовому відновленню здоров’я моєї матусі, а ініціативи керівництва і лікарів Медичного центру «Медбуд» будуть поширюватись у середовищі медичних закладів крани.